Liverpool feston ditëlindjen e Elliot nga karantina, Klopp detyron Shaqirin të urojë shqip (VIDEO)
Te Liverpooli, këtë javë kanë festuar ditëlindjen e talentit Harvey Elliot.

Padyshim që urimet nga bashkëlojtarët nuk kanë munguar, dhe kjo ka ndodhur pikërisht para fillimit të ushtrimeve që Liverpool është duke vazhduar t’i mbajë online në karantinë.

Trajneri gjerman, Jurgen Klopp i është drejtuar të gjithë lojtarëve që të urojnë ditëlindjengjuhën e tyre, duke përfshirë edhe Xherdan Shaqirit të cilit i është kërkuar ta urojë ditëlindjengjuhën shqipe.

Ylli shqiptar pa ndonjë hezitim filloi të këndojë “Shumë urime për ty”, për shokun e tij Elliott.
Shtuar më 09/04/2020, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori