MADHËSHTORE/ Ushtria e Shqipërisë dhe e Kosovës zbarkojnë bashkë në Kroaci (VIDEO)
Ushtria e Shqipërisë dhe e Kosovës këto ditë kanë zbarkuar në Zara të Kroacisë.

Ato janë janë duke marrë pjesë në stërvitjet e aleatëve të NATO-së në Koraci.

Në pamje e televizionit kroat N1, shihet FSK-ja si një ushtri e vërtet duke zbarkuar në portin e Zarës në Kroaci, për të marrë pjesë në stërivtjet “Immediate Respense 19”
Shtuar më 22/05/2019, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori