Mbarojë pushimet, Xhaka e Mustafi nisen për në SHBA
Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, bashkë me pjesën tjetër të ekipit të Arsenalit, kanë marrë rrugën drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku do ta zhvillojnë fazën përgatitore.

Dyshja shqiptare e ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihen së bashku të ulur në avion.
Shtuar më 11/07/2019, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori