Mbyllet profili që tentoi të prishë imazhin e Majlinda Kelmendit
Faqja në Facebook që keqpërdori emrin e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është deaktivizuar pak minuta pas raportimit se do të ushtrohet padi ndaj keqpërdoruesve.

Faqja me emrin e Majlinda Kelmendit me një postim që njoftonte për një duel me një xhudiste serbe, kishte marrë më shumë se 1 mijë shpërndarje dhe komente.

Ky postim që u pëlqye dhe u komentua nga figura të ndryshme publike, i ka ndihmuar faqes që për dy orë të rritet për 3 mijë pëlqime.

Shtuar më 06/01/2018, ora 15:31
Bobaj
e Shtunë 6 Janar 2018, Ora 15:44
Ky eshte profil i vertet i majlinda kelmendit!! Ky profile eshte mbyllur me qellim te shpetojn nga turpi politikanet kosovar(patriota)...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori