Mediat malezeze: Ballisti provokoi edhe Malin e Zi
Ballist Morina, shqiptari që mori përsipër të ngrejë dronin mbi Beograd kur luhej ndeshja Serbi – Shqipëri më 14 tetor, ka provokuar edhe Malin e Zi.

Së paku kështu shkruajnë mediat malazeze, sipas të cilave Ballisti ka qenë në Koshare të Malit të Zi, ku dhe ka bërë edhe disa fotografi.

Në këto fotografiBallisti demonstron forcën e tij”, shkruajnë mediat malazeze.

Ballist Morina ka shpërndarë në Facebook një fotografi të realizuar në Kolashin të Malit të Zi./albeu.com/


Shtuar më 16/01/2015, ora 19:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori