Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative.

Këto teste janë bërë pasi që një futbollist i skuadrës turke ka dalur pozitiv me koronavirus.

Mirëpo për fat të mirë menaxheri ka treguar që Vedat Muriqi dhe Serdar Aziz kanë dalur negativ në këto teste.
Shtuar më 25/03/2020, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori