Napoli në ndjekje të Milot Rashicës, pritet oferta zyrtare në drejtim të Werder Bremen
Milot Rashica pritet që të ndryshojë skuadër këtë verë.

Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, Napoli e ka ndjekur kosovarin që në 2016.

Drejtori i skuadrës gjermane, Frank Baumann ka zbuluar se ata ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë zyrtare nga Napoli për Rashicën.

Vlera e Rashicës aktualisht në tregun e transferimeve është 38 milionë euro dhe Werderi nuk dëshiron të heq dorë nga ajo shumë.
Shtuar më 31/05/2020, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori