Nuk kishte ndodhur kurrë: Shikoni pritjen spektakolare të penalltisë së Kane nga Muric
Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatjen.

Kjo është hera e parë që Kanë humb një penallti dhe kjo i ka ndodhur para portierit të Kosovës.

Anglezët fituan një penallti pas ndërhyrjes së lehtë në zonë, për të cilën gjyqtari dha penallti.
Shtuar më 10/09/2019, ora 22:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori