Nuk lanë gjë pa u thënë, por Xhaka e Shaqiri nisin prap si titullarë

Zvicra do të debutojë në Ligën e Kombeve ku përballë do të ketë Islandën.

ndërkohë është publikuar edhe formacioni zyrtarë që do të ketë Zvicra, ku Xhaka dhe Shaqiri do të nisin që nga minuta e parë.

Kujtojmë se këta dy lojtarë me origjinë shqiptare kanë rënë pre e shumë sulmeve si politike ashtu edhe nga ish-futbollistë për shkak të festimit të golave me shqiponjë kundër Serbisë.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “St. Gallen” në Kybunpark, në orën 18:00.

Ndërkohë formacionin e gjeni në foton e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2018, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori