Pamje emocionuese, tifozët e Shkupit dhurojnë spektakël në stadium (VIDEO)
Ndeshja e sotme në kampionatin maqedonas mes dy skuadrave shqiptare, Shkupit dhe Renovës ka sjellë një moment fantastik dhe emocionues.

Tifozeria e Shkupit, të njohur ndryshe si "Shvercat" kanë dhuruar një surprizë të bukur në stadiumin meqë sot ishte dhe dita e flamurit.

Ata kanë nxjerrë një banderolë me simbolin e shqiponjës ku mbi të shkruhej: Dy krenarja gjithmonë valon mbi ne.
Shtuar më 28/11/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori