Prag ndeshja me Legean, dalin rezultatet e testeve për futbollistët e Dritës
Futbollistet e FC Dritës dalin negativë për Covid-19.

Kanë dalë negativë të gjitha testet për Covid-19 të klubit futbollistik FC Drita, në pragndeshjes me Legia Waesawa.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Poloni.

Postimi i plotë:

TE GJITHE NEGATIV NE TESTET E COVID-19

Klubi jone FC DRITA dje eshte testuar per testet e Covid-19 ne prag te ndeshjes me Legia Waesawa qe do te zhvillohet ne Poloni.

Sapo morem lajmin e mire se te gjithe te testuarit kane rezultuar NEGATIV. Sfida me Covid-19 eshte fituar dhe tani fokusohemi teresisht per ndeshje.

FORCA DRITA
Shtuar më 22/09/2020, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori