Rashica i shtrenjtë për Leipzig?
Leipzig mund të mos e transferojë Milot Rashicën sipas raportimeve nga Bild.

Klubi gjerman ishte në bisedime për ta transferuar 24 vjeçin për 15 milionë euro, mirëpo shefat e tij aktualë po kërkojnë 25 milionë euro.

Leipzig e do përfaqësuesin e Kosovës si zëvendësim të Timo Werner-it, mirëpo nuk mund ta përballojë atë shifër teksa tash edhe Napoli dhe Milani po e përcjellin nga afër situatën e tij.
Shtuar më 08/07/2020, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori