Rashica lë pas dëmtimin, stërvitet rregullisht me Werder Bremen (VIDEO)
Milot Rashica i cili vuajti një dëmtim duke i munguar Kosovës në dy ndeshjet e Euro 2020 ndaj Cekisë dhe Anglisë, prej një javë vijon të stërvitet rregullisht me skuadrën e Werder Bremen.

Sipas mediave gjermane Rashica është rikuperuar plotësisht dhe pritet të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Leipzigut këtë fundjavë.

Për më shumë ndiqi pamjet ku 23 vjeçari stërvitet në fushë. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2019, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori