Rikthehet Superliga e Kosovës
Pëlqej
Pas një pushimi të gjatë rikthehet Superliga e Kosovës me ndeshjet e javës së 17. Sfida e parë që do të sot është ajo mes Dritës dhe Trepça '89, ndërsa spikat të shtunën sfidsa mes Drenicës dhe Hajvalisë.

Kampionët aktualë të Vushtrrisë do të presë kryesuesit e tabelës aktuale, Ferronikelin.


Përballje interesante pritet të jetë edhe ajo mes dy rivalëve Vëllaznimi dhe Prishtina.

Të gjitha takimet e javës së 17 të Superligës luhen në ora 13:00. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2015, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori