Serbi Mihajlovic dhe shqiptari Xhemaili bëhen bashk për shpëtimin e Bologna
Bologna po kalon një moment të vështirë këtë sezon ku po lufton për mbijetesë.

Por në këtë skuadër ka harmoni të plotë dhe kur behen bashk të gjithë suksei vbjen natyrshëm.

Trajneri serb Sinisa Mihajlovic i ka shpresat më të mëdha tek futbollisti shqiptar, Blerim Xhemaili për ta shpëtuar bashkërisht Bolognan.

Futbollisti shqiptar Blerim Xhemaili ka festuar shpesh përkrah trajnerit serb, Sinisa Mihajlovic, siç shihet edhe në këtë fotografi.

Ndërkohë Bologna mban vendin e 16-të me 34 pikë, 5 më shumë se ekipet që gjenden në zonën për të rënë në Serie B. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2019, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori