Serbi, rrahje masive në një ndeshje basketbolli (VIDEO)
Ndeshja e basketbollit mes Partizanti të Beogradit dhe Crvena Zvezdës ka përfunduar në përleshje masive të basketbollistëve serbë.

Për këtë vit, Serbia është bërë epiqendra e rrahjeve në ndeshjet e basketbollit.

Ndeshja finale mes dy ekipeve në rivalitet të fortë me njëri-tjetrin, përfundoi në grushtime të vetë lojtarëve. /albeu.com/

Shtuar më 15/06/2014, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori