Shaqiri mes Italisë dhe Spanjës, ja dy klubet e njohura qe e duan
Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpool pasi nuk po gjen hapësira.

Janë dy ekipe që duan 28-vjeçarin, teksa mund të kalojë në Serie A ose La Liga, teksa Lazion dhe Sevilla e duan. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2020, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori