Skandal në Kosovë! Drejtuesit e Besës bëjnë për spital futbollistin (FOTO & VIDEO)
Një ngjarje e pa precedentë ka ndodhur në Kosovë, ku në ndeshjen mes Bësës dhe Kikës të Ligës së Parë të Kosovës ka shpërthyer grushti.

Sipas burimeve mësohet se drejtuesit e Besës kanë ushtruar dhunë madje duke e lënë pa ndjenja lojtarin e Kikës, Vllaznim Jashari.

Këtë informacion e ka publikuar vetë klubi i Kikës me anë të një komunikate për media në Facebook.

“Krejt në fund të ndeshjes, 5 minuta pa përfunduar ndeshja, është grushtuar lojtari i ynë Vllaznim Jashari nga anëtarët e kryesisë së Besës.

Vllaznim Jashari, pas dhunës së ushtruar në drejtim të tij nga anëtarët e kreysisë së Besës, është dërguar për në spital pa vetëdije.

Ai më pas është dërguar në shtëpi ku është duke u kuruar nga plagët që i ka marrur nga dhuna e ushtruar në drejtim të tij”, shkruan klubi i Kikës

Ndeshja ka përfunduar me rezultat të barabartë 1-1. /albeu.com/


Shtuar më 26/11/2018, ora 08:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori