Statistikat mbreslënëse të Rashicës ndaj Bayernit
Milot Rashica vijon të shënojë rregullisht me fanellën e Werder Bremen.

Kosovari realizoi dje kundër Bayern Munich po skuadra e tij u eleminua nga Kupa e Gjermanisë.

Rashica për paraqitjen e tij, u vlerësua me notën 8.5, dhe u përfshi në formacionin e më të mirëve të gjysmëfinales së këtij kompeticioni.

Thjesht, paraqitja e futbollistitKosovës ishte e jashtëzakonshme, duke qenë njëri prej më të mirëve në fushë.

Rashica luajti mbrëmë 90 minuta, shënoi një gol, dhuroi një asistim, si dhe në mes të tjerash bëri një goditje drejt portës dhe një jashtë saj. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2019, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori