Sulmet e tifozëve, Rashica sqaron pse nuk ishte me Kosovën
Milot Rashica ka vendosur të sqarohet për situatën me ndeshjen e Maqedonisë së Veriut që Kosova e zhvilloi në kuadër gjysmëfinales së Ligës së Kombeve.

Sulmuesi ynë nuk ishte prezent në ndeshjen kundër Maqedoninisë, kjo pasi ishte i lënduar dhe larg me përgatitje fizike.

Ai përmes një postimi në "Instagram" ka treguar se pse nuk ishte pjesë e Kosovës për atë ndeshje.



Shtuar më 10/10/2020, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori