Thaçi: Medalja e Majlindës, rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklaruar se rikthimi në Kosovë i kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është "rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë tanë që të vazhdojnë ëndrrat e tyre".

"Majlinda shkoi në Rio si kampione, e sonte u kthye në atdhe si një ndër yjet më të popullarizuara Olimpike", ka shkruar Thaçi në faqen e tij zyrtare në Facebook.

"Majlinda erdhi e artë. Rikthimi i saj në Kosovë është rikthim i shpresës dhe motiv për të rinjtë tanë që të vazhdojnë ëndrrat e tyre", ka shkruar presidenti në rrjetin social. /Albeu.com/
Shtuar më 14/08/2016, ora 21:36
Diaspora Shiptare
e Dielë 14 Gusht 2016, Ora 22:32
mase pari thaqi nuk asht i pranum si president pi popullates shiptare e dyta asnje prej shteteve te jashtme nuk ja ka uru postin perveq diktatorve qe po mundohen te jen erdogani.rama dhe partija e vet pdk e cila asht e koruptume deri ne fyt e qe do ti shihni ne burg shumicen por edhe disa te ldk-se e urimet i tyne jam i sigurt qe as majlindes as tonit nuk ju duhen mos mendut dhelper qe at medalje po ju jap juve te qeverits ju shk qeverin e idiotave more pis se edhe prindet i ki qasi pisa te koruptum morte ledhper se ti sje gjarper por pena qa edhe ma keq
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori