UEFA lavdëron publikisht Kombëtaren: Kosova shembull motivimi
UEFA në seksionin gjerman ka publikuar një postim të ri për ekipin e Kosovës.

UEFA edhe njëherë tjetër ka marrë shembull Kosovën.

seksionin gjerman në rrjetin social Twitter, Kosova përsëri është shfaqur si shembull motivimi.

Kjo ndodhi një ditë pas ndeshjes së madhe me Anglinë teksa edhe humbjes 5:3, skuadra shfaqi shpirt luftarak dhe dëshirë të madhe për t’u rikthyer nga disavantazhi i pjesës së parë, 5:1.

Shtuar më 11/09/2019, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori