UEFA: Rashica, një lojtar i klasit botëror
UEFA i ka kushtuar një shkrim të shkurtër futbollistit Milot Rashica.

Në faqën zyrtare të UEFA 2020 në facebook shkruan: “Ai nuk e ka vëmendjen e gjitha mediave, vetëm se nuk vjen nga Brazili apo Spanja, por është një lojtar i klasit botëror.”

Për Rashicën u thanë edhe fjalët e mëdha:

“I pathyeshëm dhe i jashtëzakonshëm, dhe i pafalshëm.”
Shtuar më 11/06/2019, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori