Urimi i Lorik Canës për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës (FOTO LAJM)
Kosova sot feston 12 vjetorin e Pavarësisë dhe shumë emra të njohur kanë filluar me urimet në rrjetetsociale.

Një ata është edhe ish kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana i cili uron Kosovën përmes një posti në 'Instagram'.

"Urime KOSOVË 12 vjetorin e Pavarësisë", ka shkruar gjakovari, derisa ka postuar një fotografi të flamurit kombëtar dhe atij shtetëror të Kosovës./albeu.com/
Shtuar më 17/02/2020, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori