Valencia kërkon të rikthejë Shkodran Mustafin
Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenalit pas 3 sezonesh në Premier League.

Për shqiptarin interes ka shfaqur ka shfaqur sërish Valencia me të cilën ai k aka luajtur për dy sezone nga viti 2014 deri në vitin 2016.

Megjithatë Mustafi nuk e ka fshehur dëshirën për t’u rikthyer në Gjermani, ku dhe ka nisur karrierën si futbollist profesionist. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2019, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori