Werder Bremen ka një urim special për Rashicën pas fitores së Kosovës (FOTO LAJM)

Skuadra gjermane Werder Bremen ka reaguar pas fitores së Kosovës 2:0 kundër Malit të Zi.

Në rrjetin social Twitter, ka uruar "Dardanët" për fitoren dhe yllin e tyre Milot Rashica.


"3 pikë në konto. Rashica dhe Kosova fituan 2:0 kundër Malit të Zi. Kur kanë mbetur edhe 2 ndeshje deri në përfundim të kualifikimeve, Kosova ka ende mundësi për të siguruar biletën. Miloti luajti në këtë ndeshje", shkruan Werder Bremen, në Twitter.
Shtuar më 15/10/2019, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori