Xhaka nuk bën pjesë në planet e Emery, nxirret në shitje
Granit Xhaka me shumë mundësi ky do të jetë fundi i sezonit që e shohim me fanellën e Arsenalit.

Është vetë trajneri Unay Emery i cili nuk bindet nga kosovari.

Lajmi është publikuar nga prestigjozja "Daily Mail", ku përvec Xhakës priten të largohen dhe futbollistë të tjerë nga klubi lodinez.

Për lojtarin me origjinë shqiptare që luan me Zvicrën interesim ka shfaqur Interi. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2019, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori