E FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina plagos këmbësorin
Zbulohet për sa km/h shënoi Rashica kundër Bayern (VIDEO)
Werder Bremen u mposht bindshëm nga Bayern Munich me rezultat 6:1, teksa Milot Rashica tregoi vlerat e tij.

Ai realizoi golin e parë në ndeshje duke e “shëtitur” Boatengun dhe duke e lëshuar raketën e tij që e la të shtangur Neuerin.

Shpejtësia e goditjes ishte 80 km/h ndërsa distanca 20 metra.As një sekond nuk iu desh që topi të arrinte portën teksa Koha ishte 0.9 sekonda nga 20 metra distancë.
Shtuar më 15/12/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori