Gashi nuk di të ndalet, vjen goli i 4 (VIDEO)
Pëlqej
Shkëlzen Gashi ka shënuar sërish gol në ligën e parë Zviceriane. Skuadra e tij, Baseli fitoi në fushën e Sionit me rezultatin 3-2, ku Gashi shënoi golin e parë.

Lojtari i kombëtares kuqezi ka shënuar 4 gola në 6 ndeshje dhe është golashënuesi deri më tani.

Ju kujtojm se vjet ishte pikërisht gashi që shpallej golashënues me 19 gola. /albeu.com/

Shtuar më 17/08/2014, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori