18 milionë euro nga Anglia, a do e pranojë Milot Rashica?
Sipas “Bild”, Aston Vila po përgatit një ofertë prej 18 milionë eurosh për Milot Rashicën.

Klubi anglez kërkon të përforcohet dhe ka pikasur për sulmin lojtarin e Kosovës, si një futbollist që mund të shënojë gola.

Werder Bremen dëshiron të përfitojë sa më shumë nga shitja e Rashicës, pasi ky i fundit dëshiron të largohet nga klubi gjerman.

Sulmuesi kosovar nuk dihet nëse do ta pranojë ofertën e klubit anglez, pasi dëshiron që të luajë në Champions, diçka që Aston Vila nuk ja mundëson dot.
Shtuar më 11/09/2020, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori