A do ishte ky goli më i bukur dhe më i shpejt në histori? (VIDEO)
Pëlqej
Bemba Ba është transferuar tek skuadra e Besiktas në Turqi, nga gjigandi i futbollit Chelsea.

Në ndeshjen ndaj Arsenalit që po luhet momentalisht, Ba tentoi portën direkt sapo ra bilbili. Por, gjuajtja e tij ra në travers. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori