Ajax surprizon Barcelonën me 10 lojtarë (VIDEO)
Ajax ka surprizuar Barcelonën duke e mposhtur me rezultatin 2-1. Golat u shënuan nga Serero (19’), Hoesen (42’) për vendasit dhe Xavi (49’) nga penalltia për miqtë.

Hesapet e kualifikimit lihen për në ndeshjen e fundit pasi Milan (8 pikë) pret Ajaxin (7 pikë) në “San Siro”.

Barcelona është e kualifikuar. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2013, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori