Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Aksident i tmerrshëm, piloti i IndyCar përfundon në spital (VIDEO)


Pëlqej
Ditën e djeshmë ka ndoshur një aksiident i frikshëm ku piloti i IndyCar ka humbur kontrollin e makinës.

Robert Wickens pas kësaj përplasje është dërguar menjëherë në spital me helikopter dhe mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Videoja tregon momentin kur 29-vjeçari po përpiqej që të parakalonte Ryan Hunter-Reay, por goditi pjesën e pasme të makinës së tij.

Forca e goditjes e hodhi në ajër makinën e Wickens dhe e përplasi me forcë në rrjetën që ndan pistën nga publiku. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2018, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori