Aksidentohet Ilir Azemi, në gjëndje të rëndë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sulmuesi i Greuther Furth dhe Përfaqësueses së Kosovës, Ilir Azemi, ka pësuar një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm. Kosovari u përplas në një nga rrugët e Nurnbergut me një furgon, duke pësuar lëndime të rënda trupore.

Ai mbeti për një kohë i ngujuar në makinën e tij tip Audi dhe u deshtë ndërhyrja e njësive emergjente për ta nxjerr, njofton Bild.

Ilir Azemi ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve dhe gjendja e tij raportohet e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori