Aktorja turke vjen në Sarandë, s'do ta besoni çfarë bën për shqiptarët (FOTO LAJM)

Aktorja turke shumë e dashur për publikun, Farah Zeynep Abdullah, e cila u bë e njohur prej rolit të saj në serialin "Kurt Seit dhe Sura", ndodhet në Shqipëri dhe po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga Saranda. Siç duket, Sura është magjepsur pas Sarandës, pasi ky është i dyti vit rradhazi që e zgjedh si destinacion të pushimeve të saj.

Aktorja i ka ripostuar fotot dhe në Instastory dhe ka përshëndetur të gjithë shqiptarët, duke i shoqëruar me flamurin kuq e zi dhe një zemër. "Shqipëri", shkruan ajo.
Shtuar më 04/07/2020, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori