Aleksandër Kokorin mbërrin te Fiorentina, tifozët "çmenden" pas bashkëshortes (FOTO LAJM)

Fiorentina mirëpriti sulmuesin e tyre të ri, Aleksandër Kokorin, por sytë e tifozëve vjollcë u rrëmbyen nga shoqëruesja e ish-sulmuesit të Spartak Moskës, Daria Valitova, e cila arriti në Firence me të dhe fotot e saj të nxehta bëri të "çmenden" tifozët. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2021, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori