Amerika po "çmendet" nga ky gol i mrekullueshëm i Gashit (VIDEO)
Shkëlzen Gashi është kthyer në idhull te Colorado teksa mbrëmë ka shënuar një gol të mrekullueshëm që po habit të gjithë.

A i ka lëshuar një goditje bombë nga 40 metra për ta dërguar në fundin e rrjetës. Festimi ishte më se i ligjshëm, ndërkohë që sot ai ka publikuar videon e golit dhe zbulon shprehjen e thënë në momentin e festimit: “This is my Mouse”.

Shqip, “kjo është shtëpia ime”, duke treguar qartë se do të qëndrojë gjatë te Colorado.
Shtuar më 07/11/2016, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori