Andi Lila: Edhe 100 herë do ta mbroja flamurin më të mirë në botë
Andi Lila
Futbollisti i Kombëtares, Andi Lila i cili së bashku me Taulant Xhakën morën flamurin shqiptar nga duart e futbollistit serb.

I pyetur për këtë situatë nga gazetari Blendi Fevziu në emisionin "Opinion", Lila është përgjigjur:

"Jemi përballur mbrëmë me një situatë të rrezikshme, por po të isha në një situatë të tillë edhe 100 herë do ta mbroja flamurin më të mirë në botë", ka thënë Lila në "Opinion". /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2014, ora 23:30
Bajram
e Enjte 16 Tetor 2014, Ora 11:03
Ishit në rrethana lufte dhe të paarmatosur me armë tjetër përveç, atdhedashurisë, dinjitetit dhe guximit. Pa marrë parasysh rrjedhimet politike ose juridike, vepra juaj është heroizëm i rrallë që do të nderohet dhe kujtohet nga atdhetarët (vetëm atdhetarët dinë ç'është heroizmi).
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori