Arena Kombëtare merr formë, vijojnë punimet (VIDEO)
Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri sipas gjasave pritet të përfundojë në muajin shtator për të qënë gati për Kombëtaren shqiptare, shhkruan Albeu.com.

Punimet tashmë kanë avancuar në mbi 90% teksa mbeten për tu vënë stolat dhe shtrimi i fushës.

Ndërkohë Arena Kombëtare do të ketë 22 mijë ulëse. Për më shumë shikoni pamjet më të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2019, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori