E FUNDIT/ Aksident në Lezhë, makina përplas të riun
Arena Kombëtare pothuajse gati, nis shtrimi i fushës (VIDEO)
Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri pritet të jetë gati në mesin e muajit nëntor atherë kur dhe Shqipëria do të luajë ndaj Francës për kualifikueset e "Euro 2020".

Së fundmi faqja "ShqipStadium" ka publikuar disa pamje teksa ka nisur dhe shtrimi i fushës.

Ndërkohë në stadium pothuajse ka përfunduar dhe vendosja e stolave.
Shtuar më 11/09/2019, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori