Atalanta “kafshon” katër herë Interin (VIDEO)
atalanta4
Skuadra e Atalantës ka arritur një fitore të madhe përballë Interit duke fituar me shifrat e thella 4-1. Gol në këtë takim ka shënuar edhe mbrojtësi i Kombëtares shqiptar, Berat Djimsiti.

Ishin vendasit që kaluan të parët në avantazh, por më pas Icardi vendosi baraspeshën. Atalanta ishte më kërkuese duke shënuar edhe treë herë të tjerë dhe fiton kështu tre pikë të rëndësishme. /albeu.com/

Shtuar më 11/11/2018, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori