Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Atletico - Barça 2:0: Ja notat e lojtarëve

Atletico Madrid ka fituar 2:0 kundër Barcelonës sonte duke befasuar të gjithë dhe u kualifikua për në gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve.

Lojtari i ndeshjes në këtë takim ishte Antoine Griezmann i cili shënoi dy gola.

Në fotografitë lart keni notat e lojtarëve për ekipin e Atleticos dhe të Barcelonës. /Albeu.com/
Shtuar më 13/04/2016, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori