Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Barcelonës (VIDEO)

Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Barcelonës në "Wanda Metropolitano".

Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Diego Costa në minutën e 77'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2018, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori