Atletiko mposht Valencian e Mustafit (VIDEO)
Atletico Madrid ka mposhtur Valencian me rezultatin 2:1.

Kjo ndeshje ka qenë tepër e dhimbshme edhe për Shkodran Mustafin, pasi ai ishte edhe fajtor për një gol të pësuar.

Si rrjedhojë e gabimeveMustafit dhe të Santosit, Atletico shënoi dy herë me anë të Martinez dhe Carrasco.
Për Valencian, golin e nderit e shënoi Francisco Alcacer . /Albeu.com/
Shtuar më 25/10/2015, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori