Avdijaj gol në sekondën e fundit për Schalken (VIDEO)
Pëlqej
Talenti shqiptar, Donis Avdijaj, ka shënuar golin e vetëm të Schalke 04 në ndeshjen e humbur 3-1 ndaj Newcastle United.

Ai u aktivizua në pjesën e dytë, dhe në prekjen e fundit të topit për këtë ndeshje do të shënonte golin e nderit për blutë nga Gelsenkirchen.

Momenti i golit është në minutën e 3 dhe 50 sekonda, në video. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori