B. Monchengladbach befason Interin në fund të pjesës së parë (VIDEO)
Në fund të 45′ minutave, sapo ishte lajëmruar minuta e parë dhe e vetme shtesë, një krosimbrenda zonë ka gjetur Plea të lirë që me kokë ka realizuar duke barazuar shifrat në 1-1 në Gjermani.
Shtuar më 01/12/2020, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori