Bale luan ndeshjen e fundit me Realin, bëhet gati për në Premier League
Gareth Bale do të luajë sot ndeshjen e fundit ndaj Betisit. Uellsiani e mbyll kështu pas 6 vitesh në Santiago Bernabeu ku fitoi gjithcka, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë nuk dihet se në cilën skuadrë do përfundojë anësori por destinacioni i mundshmë mbetet Premier League atje ku e presin Manchester United dhe Tottenhami. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori