Balla: Tripleta e Shaqirit, falë stërvitjes me Robin (FOTO LAJM)

Robin Balla dhe Xherdan Shaqiri
Megjithëse është në seancë plenare në Parlament deputetët shqiptarë e kanë mendjen te Botërori që zhvillohet në Brazil, për më tepër për një politikan si Taulant Balla, që njihet për afrimitetin e tij me futbollin.

Fitorja e djeshme e Zvicrës dhe tripleta e Xherdan Shaqirit i aknë lënë një shije të mirë Ballës, që gjen edhe arsyen e shpërthimit të kosovarit. Sipas tij, kohë më parë Shaqiri ishte takuar dhe stërvitur me Robin, djalin e deputetit, çka ka sjellë edhe suksesin e djeshëm në "Brazil 2014", njofton Portali Albeu.


"Shaqiri shenon tre gola per Zvicren. Kjo per shkak te stervitjes me Robin pak kohe me pare ne Tirane", shkruan në Facebook deputeti i PS-së Taulant Balla. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2014, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori