Baneri fantastik i tifozëve të Tiranës, mesazh i pastër për serbët
Tifozët e Tiranës "Fanatics" kanë bërë gati një baner para ndeshjes kundër Crvena Zvezdës.

baner shihet komandanti legjendar i UÇK-së, Adem Jashari dhe ushtarë serb duke sulmuar një grua me fëmijë.

"Lufta e shqiptarit ka burrëri, ne nuk merremi me gra dhe fëmijë", shkruhej në banerin e tifozëve.

Sonte nga ora 20:00 në “Air Albania” do të zhvillohet ndeshja mes Tiranës dhe Zvezdës, e vlefshme për kualifikime në Ligën e Kampionëve.
Shtuar më 25/08/2020, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori