Barcelona fiton, Messi nuk shënon (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona e ka nisur me fitore këtë sezon të Uefa Champions League pasi ka mposhtur me rezultatin 1-0 APOEL-in.

Goli i vetëm i takimit u shënua nga Gerrard Pique që në pjesën e paqrë, asisti u dha nga Messi.

Në pjesën e dytë nuk kishte shumë raste shënimi dhe rezultati do të mbetej i pa ndryshuar deri në fund.


Ndeshja tjetër Ajax-PSG ka përfunduar me rezultatin 1-1. Parisi kaloi i pari në avantazh me Cavanin ndërsa Schone do të vuloste takimin në pjesën e dytë.
Shtuar më 17/09/2014, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori